Gdzie biegacze chowają rzeczy?

by Maja Malinowska

Biegając staramy się jak najmniej obciążać. Zabieramy jak najmniej rzeczy – tylko te najpotrzebniejsze. Jeśli jednak założymy, że potrzebujemy wody, jakiejś przekąski, a dobrze byłoby mieć ze sobą też telefon i portfel, no i musimy mieć przecież klucze, to robi się z tego spory pakunek.

Wszystko to zmieścimy w wygodnym plecaku biegowym. Jest on dużo praktyczniejszy niż kieszenie, zwłaszcza, ze w odzieży sportowej nie ma ich za wiele. Tymczasem wygodny plecak biegowy jest pełen wymyślnych schowków i praktycznych kieszeni, choć pojemnością nie grzeszy. Nie o pojemność jednak chodzi.

Jak wspomniano na początku, udając się biegać i tak nie zabieramy zbyt wielu rzeczy. W nielicznych kieszeniach odzieży sportowej się one jednak nie pomieszczą. A w plecaku biegowym, choć niewielkim, i owszem. Sama konstrukcja plecaka biegowego jest wyjątkowa. Przypomina on raczej kamizelkę i doskonale przylega do ciała. Nawet z plecakiem biegowym na plecach mamy pełną swobodę ruchu, w żaden sposób on nas nie krępuje, a my możemy oddać się skutecznemu pokonywaniu kolejnych kilometrów.

Przeczytaj również